fbpx

„Gość wydarzeń” w Polsat News

📺 Dziś w Polsat News.

💬 Wolność w Polsce reprezentują przede wszystkim obywatele i obywatelki na ulicach.

Rozmawialiśmy o TSUE, energetyce, odchodzeniu od węgla, zaostrzeniu prawa aborcyjnego w Polsce i wystąpieniu Trzaskowskiego w Kongresie USA.

Dzisiejsze wystąpienie prezydenta Trzaskowskiego wynika z faktu, że Amerykanie, nasi przyjaciele, troszczą się o Polskę. Całkowicie przeciwnie do tego co robi PiS z naszym krajem, Obywatelami i Obywatelkami.

Więcej: 👉 https://www.polsatnews.pl/…/monika-rosa-i-jan-kanthak…/

„(…) natomiast faktem jest, że do 2025 roku czeka nas strukturalny deficyt prądu, energii…” odnośnie polityki energetycznej Polski.

video
play-rounded-fill

„(…) koniecznością od lat była transformacja energetyczna a nie obiecywanie, że nie zamkniemy żadnej kopalni, i że kolejne kopalnie będą otwierane bo to było oszukiwanie górników….”

video
play-rounded-fill
video
play-rounded-fill

„(…) wolność reprezentują przede wszystkim obywatele i obywatelki na ulicach, kiedy protestują przed kolejnymi zaostrzeniami prawa czy to aborcyjnego, czy przed szczuciem na kolejne grupy…”

video
play-rounded-fill

„(…) cały chaos prawny, który jest w Polsce i konsekwencje, które będą spotykały obywateli i obywatelki w związku z wyrokami, które już zapadły wydanymi przez sędziów, którzy zostali powołani przez nieprawidłowo dobraną KRS, to jest wina PiS…”

video
play-rounded-fill

„(…) skoro nie przestrzegacie tych reguł, no to są jakieś konsekwencje (…) i dla nas są konsekwencje takie, niestety dla wszystkich obywateli, że te pieniądze z KPO są blokowane…”

video
play-rounded-fill