fbpx

Śniadanie Rymanowskiego w Polsat News i Interii

Byłam dziś gościem w programie „Śniadanie Rymanowskiego” w Polsat News i Interii.

„Jeśli chcemy obniżyć temperaturę sporu politycznego, to trzeba zmienić telewizję publiczną, która nakręca na siebie ludzi, manipuluje, kłamie i szczuje przeciwko konkretnym grupom społecznym. Która w każdym materiale pokazuje Donalda Tuska mówiącego po niemiecku – to jest szczucie, to jest nienawiść, i to za publiczne pieniądze, ponad 2 miliardy złotych.”

video
play-rounded-fill

„Czekamy na decyzję PiS. Dymisja pana Mejzy z rządu, nie żadne samozawieszenie czy urlopy. Macie w rękach wszystkie służby i możliwości sprawdzenia pana Mejzy. Został ministrem w rządzie, dlaczego nie został sprawdzony, jakie ma powiązania?”

video
play-rounded-fill

„Obowiązkowe szczepienia dla trzech grup zawodowych są koniecznością. Od 1 marca to jest zbyt późno. Od wielu miesięcy mówimy, że konieczne jest wprowadzenie paszportów covidowych.”

video
play-rounded-fill

„(…) głównie osoby niezaszczepione (…) przechodzą bardzo ciężko zachorowanie koronawirusem, chorują i umierają…”

video
play-rounded-fill

„(…) transformacja przyniosła nam wielkie korzyści – Polskę w NATO, Polskę w UE, obecność na Zachodzie, ogromną zmianę demokratyczną (…) Te wartości są nie do przecenienia…”

video
play-rounded-fill

Źródło: https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-12-12/sniadanie-rymanowskiego-w-polsat-news-i-interii-12-grudnia/ oraz https://www.polsatnews.pl/wideo-program/sniadanie-rymanowskiego-w-polsat-news-i-interii-12122021_6798554/