fbpx

Monika Rosa dla WOŚP – licytuj wyjątkowe spotkania!

Czas na rzeczy od serca! ❤️

Już w najbliższą niedzielę finał WOŚP, dlatego nie może zabraknąć mojej wyjątkowej licytacji i kolejnej okazji do unikalnego spotkania.

W tym roku zapraszam na wizytę w Sejmie oraz obiad w sejmowej restauracji. Wycieczka przeznaczona dla maksymalnie 4. osób. 🙌

💡To okazja, by poznać Sejm moimi oczami – przejść przez zakamarki tego budynku, zobaczyć jak wygląda praca parlamentarzystów i porozmawiać. Podczas wizyty pokażę swoje miejsce pracy, oprowadzę osobiście po budynku i pokażę Sejm.

Pełna kwota z licytacji zasili konto WOŚP. ❤️

Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych! ✌️

Zapraszam do licytacji. 👉 https://allegro.pl/oferta/wizyta-w-sejmie-i-obiad-z-poslanka-monika-rosa-13170957565

❤️ Zachęcam też do wzięcia udziału w drugiej licytacji – spacer w dzielnicy Nikiszowiec organizowanej z Campus Polska Przyszłości.

Poznaj zabytkową dzielnicę Nikiszowiec podczas spaceru. Nikiszowiec to miejsce malownicze, wyjątkowe i pełne tajemniczych zakamarków, a do tego bardzo fotogeniczne. Podczas spaceru będzie okazja, by poznać się i porozmawiać o Śląsku, Polsce i równości, ale nie tylko.

Szykuję również niespodziankę! Osoba, która zwycięży licytację podczas spaceru otrzyma także książkę w języku śląskim w prezencie.

Spacer przeznaczony dla maksymalnie 4 osób, a odbędzie się w ustalonym z Posłanką terminie do końca 2023 roku.

Zapraszam do licytacji. 👉 https://allegro.pl/oferta/campus-polska-katowice-nikiszowiec-z-m-rosa-13174270182