fbpx

Dziękuję! 44 857 głosów. Zrobiliśmy to wspólnie

Przez długi czas mówiliśmy – nigdy nie będziesz szła sama i tego właśnie doświadczyłam podczas tej kampanii.

  • Ogromna wspólnota, wsparcie i dziesiątki zaangażowanych osób. To jest ogromny sukces, ale ten sukces nie byłby możliwy bez osób zaangażowanych w kampanię.

Dziękuję całemu mojemu sztabowi, zespołowi i wolontariuszom.

Dziękuję Wam wszystkim – osobom spotkanym na ulicy, spacerującym z nami, wspierającym.

Tysiące kilometrów, tysiące ulotek, litry wypitej kawy, tysiące uściśniętych rąk, nieprzespane noce, chwile zwątpienia i ogromnej radości. Ludzie którzy motywowali mnie, kiedy nie miałam już siły.

Chciałabym podziękować tym, którzy poświęcili swój czas i zaangażowali się szczególnie.

  • Mojej Rodzinie, kochanemu Filipowi, za wsparcie, siłę i miłość.

Gosia Bittner i Aleksandra Kudła z biura, które dzielnie po godzinach pracy działały przy kampanii.

Adam Szymczyk i Grzegorz Więzik – za te dziesiątki wspólnych kilometrów. Grzesiu, dziękuję za wyjątkowe zdjęcia.

Agata Krypczyk, Karolinie i Rafałowi za dbałość o wizualną i kreatywną stronę kampanii. Agata – dzięki za zdjęcia!

  • Ekipa z Katowic, Adam Lejman-Gąska – Radny Miasta Katowice, Renata Szpitalny, Krystian Zamorowski, Pan Krzysiu, Lucyna, Stenia, Wincent, Ania, Wanda, Dorota, Kasia Maj, Ewa i wszystkim, których nie wymieniłam, a byli razem z nami.
  • Ekipa z Rudy Śląskiej – bo tam nie tylko targowiska, ale cudowne wydarzenia – Patrycja Szymajda, Jacek, Jarek, Daniusia, Andrzej, Marcin, Lech, Piotr – dziękuję za Waszą energię.
  • Ekipa z Tychów – Ola Sojka, Leszek i Agnieszka Drong oraz Alina, która mimo swojej kampanii znalazła także czas na moją! Dziękuję Wam.
  • Ekipom z Siemianowic (szczególnie Bartosz Dudzik), Mysłowic, Świętochłowic, Piekar Śląskich, powiatu bieruńsko-lędzińskiego – dobra i trudna praca wykonana na medal.
  • Osobom z poza naszego okręgu, które zaangażowały się w moją kampanię: Robert Witecki, Ania i Grzesiek Kubiesza, Irek, Dawid, Stanisław, Marcin, Miłosz, Mariola, Marysia, Sebastian – dziękuję za Wasz czas.

Za tym sukcesem stoi znacznie więcej osób – wszystkim Wam wielkie dziękuję! Nie jestem w stanie wymienić wszystkich, bo post ciągnąłby się w nieskończoność, ale mam nadzieję, że niebawem Was wszystkich uściskam.

Wielkie gratulacje też dla cudownych kandydatów: Alina Bednarz- Radna Sejmiku Województwa Śląskiego, Edyta Maj, Bartłomiej J.Gabryś, Agnieszka Filipkowska radna Rady Miasta w Gliwicach – Wasze wyniki są wielką cegiełką do tego sukcesu.

Barbara Dolniak – gratulacje reelekcji i świetnego wyniku.

Ogromne gratulacje również dla naszych senatorów z okręgu:

Gabriela Morawska-Stanecka, Maciej Kopiec, Andrzej Dziuba.

Współpraca ma sens!

Cieszę się, że Nowoczesna będzie miała 6 Posłów i Posłanek. A szczególne gratulacje dla Adam Szłapka – trzeci najlepszy wynik w Polsce robi wrażenie!

44 857 głosów. Dziękuję za zaufanie.

Jadymy dalej!